İmamın Namazda Bıçaklandığı Anlar Kamerada

Sultangazi’de bir cami imamı namaz üzerinde bıçaklı saldırıya uğradı.

 

Akli dengesi yerinde olmayan şüphelinin saçtığı o dehşet anları ise güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

Olay, Sultangazi 50. Yıl mahallesi 2056. Sokakta bulunan Ravza Camii’nde meydana geldi. Akşam namazının kılındığı sırada camiye giren ve akli dengesi yerinde olmayan şüpheli namaz üzerindeki imamHalil İbrahim Baş’a aniden saldırdı. Saldırıda çeşitli yerlerinden bıçaklanan imam Baş cemaatin araya girmesi ile saldırganın elinden kurtarıldı. Olayda aldığı bıçak darbeleriyle çeşitli yerlerinden yaralanan imam hastanesine kaldırıldı. İmam Baş’ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Olay yerine gelen polis ekiplerinin cemaatin elinden kurtardığı şüpheli şahsı Sultangazi polis merkezine götürüldü. Saldırganın sorguya alan polis olayın nedenine ilişkin soruşturma başlattı.

Yapılan araştırmalarda şüpheli şahsın Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi gördüğü ve yüzde seksen oranında zihinsel, ruhsal ve duygusal bozukluğu olduğu anlaşıldı. Şüpheli şahıs adliyeye sevk edildi.


Bu video 4450 defa izlenmiştir.

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir